MSPB-26-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MSPB-26-SS
MSPB-26-SS
Part Number
MSPB-26-SS
Description
26 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
MSPB-26-SS.pdf
Delivery Services
MSPB-26-SS
Comments
    MSPB-26-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.890" (48.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width