MSPB-32-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MSPB-32-AN
MSPB-32-AN
Part Number
MSPB-32-AN
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
32 MM ANO ALUM SHAFT COLLAR
Data sheet
MSPB-32-AN.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MSPB-32-AN
Comments
    MSPB-32-AN Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.126" (54.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width