MSPB-32-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MSPB-32-SS
MSPB-32-SS
Part Number
MSPB-32-SS
Description
32 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
MSPB-32-SS.pdf
Delivery Services
MSPB-32-SS
Comments
    MSPB-32-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.126" (54.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width