MSPB-34-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MSPB-34-AN
MSPB-34-AN
Part Number
MSPB-34-AN
Description
34 MM ANO ALUM SHAFT COLLAR
Data sheet
MSPB-34-AN.pdf
Delivery Services
MSPB-34-AN
Comments
    MSPB-34-AN Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.244" (57.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width