MSPB-38-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MSPB-38-AN
MSPB-38-AN
Part Number
MSPB-38-AN
Description
38 MM ANO ALUM SHAFT COLLAR
Data sheet
MSPB-38-AN.pdf
Delivery Services
MSPB-38-AN
Comments
    MSPB-38-AN Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width