MSPB-42-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MSPB-42-SS
MSPB-42-SS
Part Number
MSPB-42-SS
Description
42 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
MSPB-42-SS.pdf
Delivery Services
MSPB-42-SS
Comments
    MSPB-42-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.874" (73.00mm) Outer Diameter x 0.748" (19.00mm) Width