MSPB-45-FZ
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MSPB-45-FZ
MSPB-45-FZ
Part Number
MSPB-45-FZ
Description
45 MM ZINC STEEL SHAFT COLLAR
Data sheet
MSPB-45-FZ.pdf
Delivery Services
MSPB-45-FZ
Comments
    MSPB-45-FZ Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.874" (73.00mm) Outer Diameter x 0.748" (19.00mm) Width