MSPB-48-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MSPB-48-AN
MSPB-48-AN
Part Number
MSPB-48-AN
Description
48 MM ANO ALUM SHAFT COLLAR
Data sheet
MSPB-48-AN.pdf
Delivery Services
MSPB-48-AN
Comments
    MSPB-48-AN Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications3.071" (78.00mm) Outer Diameter x 0.748" (19.00mm) Width