MT10-CSBC-M6-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MT10-CSBC-M6-A
MT10-CSBC-M6-A
Part Number
MT10-CSBC-M6-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
ALUM SENSOR BRACKET CLAMP CONN.
Data sheet
MT10-CSBC-M6-A.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MT10-CSBC-M6-A
Comments
    MT10-CSBC-M6-A Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeClamp Connector
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.181" L x 0.394" W x 0.394" H (30.00mm x 10.00mm x 10.00mm)