MT10-ROD-300-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MT10-ROD-300-SS
MT10-ROD-300-SS
Part Number
MT10-ROD-300-SS
Description
300MM STAINLESS STEEL ROD
Data sheet
MT10-ROD-300-SS.pdf
Delivery Services
MT10-ROD-300-SS
Comments
    MT10-ROD-300-SS Specifications
    RoHSRoHS
    TypeStainless Round Rod
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.394" (10.00mm) Outer Diameter x 11.811" (300.00mm) Length