MT12-CSBC-M8-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MT12-CSBC-M8-A
MT12-CSBC-M8-A
Part Number
MT12-CSBC-M8-A
Description
ALUM SENSOR BRACKET CLAMP CONN.
Data sheet
MT12-CSBC-M8-A.pdf
Delivery Services
MT12-CSBC-M8-A
Comments
    MT12-CSBC-M8-A Specifications
    RoHSRoHS
    TypeClamp Connector
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.260" L x 0.472" W x 0.472" H (32.00mm x 12.00mm x 12.00mm)