MT12-SSQ-200-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MT12-SSQ-200-A
MT12-SSQ-200-A
Part Number
MT12-SSQ-200-A
Description
200MM STAINLESS SQUARE TUBE
Data sheet
MT12-SSQ-200-A.pdf
Delivery Services
MT12-SSQ-200-A
Comments
    MT12-SSQ-200-A Specifications
    RoHSRoHS
    TypeStainless Square Tube
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.394" (10.00mm) Outer Diameter x 7.874" (200.00mm) Length