MT15-SQ-200-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MT15-SQ-200-A
MT15-SQ-200-A
Part Number
MT15-SQ-200-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
200MM ALUMINUM SQUARE TUBE
Data sheet
MT15-SQ-200-A.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MT15-SQ-200-A
Comments
    MT15-SQ-200-A Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeAluminum Square Tube
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications7.874" L x 0.472" W x 0.472" H (200.00mm x 12.00mm x 12.00mm)