MT16-SROD-100-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MT16-SROD-100-SS
MT16-SROD-100-SS
Part Number
MT16-SROD-100-SS
Description
100MM STAINLESS STEEL ROD
Data sheet
MT16-SROD-100-SS.pdf
Delivery Services
MT16-SROD-100-SS
Comments
    MT16-SROD-100-SS Specifications
    RoHSRoHS
    TypeStainless Tube
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 3.937" (100.00mm) Length