MT20-SSQ-100-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MT20-SSQ-100-A
MT20-SSQ-100-A
Part Number
MT20-SSQ-100-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
100MM STAINLESS SQUARE TUBE
Data sheet
MT20-SSQ-100-A.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MT20-SSQ-100-A
Comments
    MT20-SSQ-100-A Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeStainless Square Tube
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 3.937" (100.00mm) Length