MWC25-10-10-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MWC25-10-10-A
MWC25-10-10-A
Part Number
MWC25-10-10-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
10MMX10MM ALUMINUM BEAM CPLNG
Data sheet
MWC25-10-10-A.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MWC25-10-10-A
Comments
    MWC25-10-10-A Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeBeam Coupling
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.181" (30.00mm) Length