MWC25-7-7-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MWC25-7-7-A
MWC25-7-7-A
Part Number
MWC25-7-7-A
Description
7MMX7MM ALUMINUM BEAM CPLNG
Data sheet
MWC25-7-7-A.pdf
Delivery Services
MWC25-7-7-A
Comments
    MWC25-7-7-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.181" (30.00mm) Length