MWC25-9-7-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MWC25-9-7-SS
MWC25-9-7-SS
Part Number
MWC25-9-7-SS
Description
9MMX7MM STAINLESS BEAM CPLNG
Data sheet
MWC25-9-7-SS.pdf
Delivery Services
MWC25-9-7-SS
Comments
    MWC25-9-7-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.181" (30.00mm) Length