MWS15-4-3-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MWS15-4-3-A
MWS15-4-3-A
Part Number
MWS15-4-3-A
Description
4MMX3MM ALUMINUM BEAM CPLNG
Data sheet
MWS15-4-3-A.pdf
Delivery Services
MWS15-4-3-A
Comments
    MWS15-4-3-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.591" (15.00mm) Outer Diameter x 0.787" (20.00mm) Length