MWS25-10-10-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MWS25-10-10-SS
MWS25-10-10-SS
Part Number
MWS25-10-10-SS
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
10MMX10MM STAINLESS BEAM CPLNG
Data sheet
MWS25-10-10-SS.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MWS25-10-10-SS
Comments
    MWS25-10-10-SS Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeBeam Coupling
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length