MWS25-10-7-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MWS25-10-7-SS
MWS25-10-7-SS
Part Number
MWS25-10-7-SS
Description
10MMX7MM STAINLESS BEAM CPLNG
Data sheet
MWS25-10-7-SS.pdf
Delivery Services
MWS25-10-7-SS
Comments
    MWS25-10-7-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length