MWS25-7-6-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MWS25-7-6-A
MWS25-7-6-A
Part Number
MWS25-7-6-A
Description
7MMX6MM ALUMINUM BEAM CPLNG
Data sheet
MWS25-7-6-A.pdf
Delivery Services
MWS25-7-6-A
Comments
    MWS25-7-6-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length