MWS25-9-8-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MWS25-9-8-A
MWS25-9-8-A
Part Number
MWS25-9-8-A
Description
9MMX8MM ALUMINUM BEAM CPLNG
Data sheet
MWS25-9-8-A.pdf
Delivery Services
MWS25-9-8-A
Comments
    MWS25-9-8-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length