MWS25-9-9-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MWS25-9-9-SS
MWS25-9-9-SS
Part Number
MWS25-9-9-SS
Description
9MMX9MM STAINLESS BEAM CPLNG
Data sheet
MWS25-9-9-SS.pdf
Delivery Services
MWS25-9-9-SS
Comments
    MWS25-9-9-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length