OF-MCL-35-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
OF-MCL-35-AN
OF-MCL-35-AN
Part Number
OF-MCL-35-AN
Description
35 MM ANO ALUM SHAFT COLLAR
Data sheet
OF-MCL-35-AN.pdf
Delivery Services
OF-MCL-35-AN
Comments
    OF-MCL-35-AN Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.244" (57.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width