OF-MSP-25-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
OF-MSP-25-AN
OF-MSP-25-AN
Part Number
OF-MSP-25-AN
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
25 MM ANO ALUM SHAFT COLLAR
Data sheet
OF-MSP-25-AN.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
OF-MSP-25-AN
Comments
    OF-MSP-25-AN Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width