OF-MSP-35-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
OF-MSP-35-AN
OF-MSP-35-AN
Part Number
OF-MSP-35-AN
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
35 MM ANO ALUM SHAFT COLLAR
Data sheet
OF-MSP-35-AN.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
OF-MSP-35-AN
Comments
    OF-MSP-35-AN Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.244" (57.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width