OH-MCL-16-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
OH-MCL-16-SS
OH-MCL-16-SS
Part Number
OH-MCL-16-SS
Description
16 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
OH-MCL-16-SS.pdf
Delivery Services
OH-MCL-16-SS
Comments
    OH-MCL-16-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.339" (34.00mm) Outer Diameter x 0.512" (13.00mm) Width