OH-MCL-25-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
OH-MCL-25-SS
OH-MCL-25-SS
Part Number
OH-MCL-25-SS
Description
25 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
OH-MCL-25-SS.pdf
Delivery Services
OH-MCL-25-SS
Comments
    OH-MCL-25-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width