OH-MCL-35-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
OH-MCL-35-SS
OH-MCL-35-SS
Part Number
OH-MCL-35-SS
Description
35 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
OH-MCL-35-SS.pdf
Delivery Services
OH-MCL-35-SS
Comments
    OH-MCL-35-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.244" (57.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width