OH-MCL-40-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
OH-MCL-40-A
OH-MCL-40-A
Part Number
OH-MCL-40-A
Description
40 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
Data sheet
OH-MCL-40-A.pdf
Delivery Services
OH-MCL-40-A
Comments
    OH-MCL-40-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width