OH-MSP-10-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
OH-MSP-10-A
OH-MSP-10-A
Part Number
OH-MSP-10-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
10 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
Data sheet
OH-MSP-10-A.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
OH-MSP-10-A
Comments
    OH-MSP-10-A Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.945" (24.00mm) Outer Diameter x 0.354" (9.00mm) Width