OH-MSP-12-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
OH-MSP-12-SS
OH-MSP-12-SS
Part Number
OH-MSP-12-SS
Description
12 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
OH-MSP-12-SS.pdf
Delivery Services
OH-MSP-12-SS
Comments
    OH-MSP-12-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.102" (28.00mm) Outer Diameter x 0.433" (11.00mm) Width