OH-MSP-30-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
OH-MSP-30-A
OH-MSP-30-A
Part Number
OH-MSP-30-A
Description
30 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
Data sheet
OH-MSP-30-A.pdf
Delivery Services
OH-MSP-30-A
Comments
    OH-MSP-30-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.126" (54.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width