OH-MSP-40-F
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
OH-MSP-40-F
OH-MSP-40-F
Part Number
OH-MSP-40-F
Description
40 MM STEEL SHAFT COLLAR
Data sheet
OH-MSP-40-F.pdf
Delivery Services
OH-MSP-40-F
Comments
    OH-MSP-40-F Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width