203MA3K320B
Home > All Products > Resistors > Through Hole Resistors
203MA3K320B
203MA3K320B
Part Number
203MA3K320B
Description
3.32K OHMS 0.25W 0.1%
Data sheet
203MA3K320B.pdf
Delivery Services
203MA3K320B
Comments
    203MA3K320B Specifications
    Features-
    Tolerance±0.1%
    Resistance3.32 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.25W, 1/4W