MOX-85022204FE
Home > All Products > Resistors > Through Hole Resistors
MOX-85022204FE
MOX-85022204FE
Part Number
MOX-85022204FE
Description
RES 2.2M OHM 1% AXIAL
Data sheet
MOX-85022204FE.pdf
Delivery Services
MOX-85022204FE
Comments
    MOX-85022204FE Specifications
    SeriesMini-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance2.2 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)-
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension-
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C