Y145355K0000V0L
Home > All Products > Resistors > Through Hole Resistors
Y145355K0000V0L
Y145355K0000V0L
Part Number
Y145355K0000V0L
Manufacturer
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description
RES 55K OHM 0.6W 0.005% RADIAL