TS12A4515DR
TS12A4515DR
TS12A4515DR
Part Number
TS12A4515DR
Description
IC SWITCH SPST 8SOIC
Data sheet
TS12A4515DR.pdf
Delivery Services
TS12A4515DR
Comments
    TS12A4515DR Specifications
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®,Bulk
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    -3db Bandwidth520MHz
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Switch CircuitSPST - NC
    Charge Injection-11.5pC
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Supplier Device Package8-SOIC
    On-State Resistance (Max)10Ohm
    Voltage - Supply, Dual (V±)-
    Switch Time (Ton, Toff) (Max)75ns, 45ns
    Voltage - Supply, Single (V+)2.7V ~ 12V
    Current - Leakage (IS(off)) (Max)1nA
    Multiplexer/Demultiplexer Circuit1:1
    Channel Capacitance (CS(off), CD(off))7.5pF, 7.5pF