INA326EA/250G4.pdf
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RoHS | RoHS |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 1 kHz |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Current - Supply | 2.4mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Current - Input Bias | 200 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Voltage - Input Offset | 20 µV |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Current - Output / Channel | 25 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |