LTC6101VHVBIS5#TRMPBF.pdf
| Current - Input Bias | 100 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Gain Bandwidth Product | 200 kHz |
| Voltage - Input Offset | 150 µV |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Current - Output / Channel | 1 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 100 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |