ONET2501PARGT.pdf
| Package | Tape & Reel (TR),Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Slew Rate | - |
| Output Type | Differential |
| Part Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 45 kHz |
| Amplifier Type | Limiting |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Supply | 32mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Current - Input Bias | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Voltage - Input Offset | - |
| Supplier Device Package | 16-VQFN (3x3) |
| Current - Output / Channel | 25 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 3.6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |