THS4150CDGKRG4.pdf
| Package | Tape & Reel (TR) |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Slew Rate | 650V/µs |
| Output Type | Differential |
| Part Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 150 MHz |
| Amplifier Type | Differential |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Current - Supply | 17.5mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Current - Input Bias | 4.3 µA |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Gain Bandwidth Product | 340 MHz |
| Voltage - Input Offset | 1.1 mV |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Current - Output / Channel | 85 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 33 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |