51701-10002408BCLF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51701-10002408BCLF
51701-10002408BCLF
Part Number
51701-10002408BCLF
Description
CONN HEADER BLADE PWR 32POS PCB
Data sheet
51701-10002408BCLF.pdf
Delivery Services
51701-10002408BCLF
Comments
    51701-10002408BCLF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)