51710-018LF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51710-018LF
51710-018LF
Part Number
51710-018LF
Description
CONN HEADER BLADE PWR 18POS PCB
Data sheet
51710-018LF.pdf
Delivery Services
51710-018LF
Comments
    51710-018LF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)