51720-10002403AALF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51720-10002403AALF
51720-10002403AALF
Part Number
51720-10002403AALF
Description
CONN HDR BLADE PWR 27POS EDGE MT
Data sheet
51720-10002403AALF.pdf
Delivery Services
51720-10002403AALF
Comments
    51720-10002403AALF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)