51721-10001208AALF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51721-10001208AALF
51721-10001208AALF
Part Number
51721-10001208AALF
Description
CONN HDR BLADE PWR 20POS EDGE MT
Data sheet
51721-10001208AALF.pdf
Delivery Services
51721-10001208AALF
Comments
    51721-10001208AALF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)