51721-10002404ABLF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51721-10002404ABLF
51721-10002404ABLF
Part Number
51721-10002404ABLF
Description
CONN HDR BLADE PWR 28POS EDGE MT
Data sheet
51721-10002404ABLF.pdf
Delivery Services
51721-10002404ABLF
Comments
    51721-10002404ABLF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)