51721-10002408ABLF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51721-10002408ABLF
51721-10002408ABLF
Part Number
51721-10002408ABLF
Description
CONN HDR BLADE PWR 32POS EDGE MT
Data sheet
51721-10002408ABLF.pdf
Delivery Services
51721-10002408ABLF
Comments
    51721-10002408ABLF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)