51722-11002400ABLF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51722-11002400ABLF
51722-11002400ABLF
Part Number
51722-11002400ABLF
Description
CONN HDR BLADE PWR 34POS EDGE MT
Data sheet
51722-11002400ABLF.pdf
Delivery Services
51722-11002400ABLF
Comments
    51722-11002400ABLF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)